Skip to main content
Nasze produkty

Produkujemy jaja wylęgowe i jednodniowe pisklęta brojlerów

Nasze produkty Produkujemy jaja wylęgowe i jednodniowe pisklęta brojlerów

DanHatch dostarcza swoim odbiorcom różnorodne produkty w oparciu o koncepcje i preferencje produkcyjne naszych klientów. Oferujemy zarówno tradycyjne, organiczne, jak i wolno rosnące jednodniowe pisklęta. Mogą one być zabezpieczone szczepieniem w formie tradycyjnej lub metodą in ovo.

Dla naszych produktów najważniejsza jest jakość, jednorodność oraz brak chorób i zakażeń. 

Każda dostawa jest w pełni identyfikowalna. Pochodzenie naszych piskląt możemy udokumentować od identyfikacji stad odchowowych i rodzicielskich, poprzez określenie aparatów lęgowych i klujnikowych,  aż do transportu specjalistycznego.
 

Nasza oferta obejmuje również specjalistyczne porady naszych doświadczonych konsultantów, którzy współpracują z naszymi partnerami, aby zapewnić rozwój i osiąganie satysfakcjonującego wyniku produkcyjnego.

W DanHatch jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i jesteśmy świadomi rozwoju branży od nowych linii hodowlanych po alternatywne koncepcje produkcyjne. Stale dostosowujemy naszą ofertę produktów, aby dopasować ją do aktualnych trendów rynkowych i preferencji konsumentów.

Nasze produkty

Optymalny punkt wyjścia dla następnego ogniwa w łańcuchu wartości

 • Jaja wylęgowe

  Wszystkie jaja wylęgowe oferowane przez DanHatch pochodzą z własnej produkcji jaj wylęgowych lub od wieloletnich partnerów kontraktowych, którzy spełniają wysokie standardy produkcji wymagane przez DanHatch.

  Dowiedz się więcej
  .
 • Pisklęta jednodniowe

  Inkubacja i wylęg piskląt jednodniowych odbywa się w naszej  własnej, nowocześnie wyposażonej wylęgarni, zapewniającej  najwyższy poziom bezpieczeństwa biologicznego.

  Dowiedz się więcej
  .
 • In ovo

  Podawanie szczepionek do jaja, zastępując tym samym iniekcję wylężonych piskląt,  ma pozytywny wpływ na wyniki produkcyjne.

  Dowiedz się więcej
  .
 • Eksport

  DanHatch eksportuje jaja wylęgowe i jednodniowe pisklęta brojlerów do wielu krajów w UE i poza nią.

  Dowiedz się więcej
  .
 • Certyfikacja

  Od wielu lat firma Danhtatch poddawana jest audytom zewnętrznym, które powierdzają jakość dostarczanych przez nas piskląt.

  Certyfikacja
  .