Skip to main content
Jaja wylęgowe

Jednorodność i nowoczesna technologia

Tylko najlepsze jaja wylęgowe

Wszystkie jaja wylęgowe oferowane przez DanHatch pochodzą z własnej produkcji jaj wylęgowych lub od wieloletnich partnerów kontraktowych, którzy spełniają wysokie standardy produkcji wymagane przez DanHatch. Fermy reprodukcyjne, które mogą mieć do 120.000 kur w jednym cyklu, pozwalają nam dostarczać duże ilości jednorodnych jednodniowych piskląt do naszych klientów.

W naszej wylęgarni wszystkie jaja wylęgowe są sprawdzane przed umieszczeniem ich w inkubatorach, co pozwala nam zidentyfikować i usunąć jaja nie spełniające naszych wymagań jakościowych. Podczas procesu przekładu jaja poddane są analizie laserowej zarodków. Masa jajeczna pochodząca z usuniętych jaj jest sprzedawana i poddana recyklingowi w celu żywienia zwierząt. Usuwamy również jaja z zarodkami późnozamarłymi oraz jaja zainfekowane. Poprzez wymienione działania osiągamy lepszą jakość piskląt, ponieważ do procesu klucia transferowane są już tylko jaja z żywymi zarodkami. 

Nasza wylęgarnia posiada również sprzęt, który umożliwia usługę szczepienia in ovo, gdzie pisklę jest szczepione bezpośrednio w jajku wylęgowym.

Tylko najlepsze jaja wylęgowe.