Skip to main content
24 Lipiec 2023

Wiadomości z DanHatch

Piknik Rodzinny z okazji 25-lecia firmy

Piknik Rodzinny z okazji 25-lecie istnienia wylęgarni DanHatch Poland - 24 czerwca 2023 r.

W dniu 24 czerwca 2023  mieliśmy przyjemność świętować  z naszymi pracownikami i ich rodzinami na pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji 25-lecia istnienia wylęgani w Starym Widzimiu.

Chociaż oficjalnie 25 lat funkcjonowania naszej firmy przypada 25 września, to korzystając z pięknej czerwcowej pogody,  postanowiliśmy świętować już przed rozpoczęciem wakacji.

Było nam niezwykle miło, że mogliśmy bawić się i świętować w towarzystwie ponad 280 osób- pracowników i ich najbliższych. Zaproszenie na nasz rodzinny piknik przyjęła także z ramienia Grupy DanHatch  Pani Anette Hermansen wraz z mężem. Anette od czerwca pełni wraz z Panem Lasse Olesenem funkcje  co- CEO ( skoordynowanego Dyrektora Generalnego) Grupy DanHatch, po ustąpieniu z tej funkcji Pana Kristiana Kristensena,  z powodu poważnej choroby.

Anette wręczyła na ręce Pana Prezesa Pawła Rembacza  firmie i jej pracownikom prezent rocznicowy – rzeźbę, która symbolizuje pracę zespołową, o której,  jako największej wartości i przewadze naszej firmy mówiła,  w krótkim przemówieniu pani Hermansen.

Piknik rodzinny dla pracowników DanHatch Poland S.A. był także okazją do podziękowań dla wszystkich pracowników za oddanie i zaangażowanie i w każdym dniu pracy. Szczególne podziękowania ze sceny popłynęły w kierunku pracowników, którzy pracują dla naszej firmy już 25 oraz 20 lat. Pan Prezes Paweł Rembacz podziękował i wręczył upominki aż 15 osobom, które w tym roku świętują swoje jubileusze.

Bawiliśmy się od godz. 14.00 do 20.00. Nie zabrakło dobrego jedzenia, wspólnej zabawy dla najmłodszych i trochę starszych, wielu konkurencji i ducha rywalizacji, mnóstwa nagród, a przede wszystkim radości i uśmiechu.  Może kilka załączonych zdjęć odda roześmianą i radosną atmosferę tego dnia,  a tym, którzy uczestniczyli pozwoli przywołać miłe wspomnienia.